RZC.RO

Ne-am mutat pe www.rzc.ro

RZC.RO

Ne-am mutat pe www.rzc.ro
RZC.RO

MasterServer Online11MasterServer 0Yn7vVa uram Calduros Bine ati venit! Fii activ! MasterServer 0Yn7vMasterServer Online11
MasterServer Online11MasterServer 0Yn7vCautam ServereCs 1.6 MasterServer 0Yn7vMasterServer Online11 MasterServer Online11MasterServer 0Yn7vRecrutam ClanuriCs 1.6 MasterServer 0Yn7vMasterServer Online11
MasterServer Online11MasterServer 0Yn7vSuntem in cautare de STAFF! Yahoo:Smoke_flash97MasterServer 0Yn7vMasterServer Online11

    MasterServer

    swaaaty
    swaaaty
    Membru Nou


    Mesaje : 83
    Puncte : 221
    Reputatie : 4
    Data de inscriere : 02/05/2012
    Varsta : 26
    Localizare : Bucuresti

    MasterServer Empty MasterServer

    Mesaj Scris de swaaaty Dum Mai 13, 2012 7:29 am

    Instrucțiuni de instalare Setti Masterserver

    Prezentare generală




    1. Descărcați:
    Masterservers.vdf
    2. Copiați Masterservers.vdf în directorul config\ al jocului suprascriind fișierul actual
    *pentru non-Steam directorul poate fi acesta: C:\games\Counter-Strike Source\platform\config\
    *pentru Steam directorul este acesta: C:\Program Files\Steam\config\
    *NOTĂ: Dacă masterserver2.vdf este în același director cu masterservers.vdf atunci îl înlocuiți și pe acesta cu masterservers.vdf cu mentiunea să-i mențineti numele de masterserver2.vdf
    3. Schimbați proprietățile fișierului masterservers.vdf "numai citire" (read only)
    * Click dreapta pe fișier, selectați "Proprietăți" și apoi selectați "numai citire" (read only)

      Data/ora curentă este: Dum Mai 19, 2024 7:10 pm