RZC.RO

Ne-am mutat pe www.rzc.ro

RZC.RO

Ne-am mutat pe www.rzc.ro
RZC.RO

MIscari hns pentru incepatori Online11MIscari hns pentru incepatori 0Yn7vVa uram Calduros Bine ati venit! Fii activ! MIscari hns pentru incepatori 0Yn7vMIscari hns pentru incepatori Online11
MIscari hns pentru incepatori Online11MIscari hns pentru incepatori 0Yn7vCautam ServereCs 1.6 MIscari hns pentru incepatori 0Yn7vMIscari hns pentru incepatori Online11 MIscari hns pentru incepatori Online11MIscari hns pentru incepatori 0Yn7vRecrutam ClanuriCs 1.6 MIscari hns pentru incepatori 0Yn7vMIscari hns pentru incepatori Online11
MIscari hns pentru incepatori Online11MIscari hns pentru incepatori 0Yn7vSuntem in cautare de STAFF! Yahoo:Smoke_flash97MIscari hns pentru incepatori 0Yn7vMIscari hns pentru incepatori Online11

    MIscari hns pentru incepatori

    swaaaty
    swaaaty
    Membru Nou


    Mesaje : 83
    Puncte : 221
    Reputatie : 4
    Data de inscriere : 02/05/2012
    Varsta : 26
    Localizare : Bucuresti

    MIscari hns pentru incepatori Empty MIscari hns pentru incepatori

    Mesaj Scris de swaaaty Dum Mai 13, 2012 5:05 am

    HNS = Hide'n Seek = Hide and Seek

    Cele mai renumite harti in HNS sunt: awp_rooftops ; awp_rooftops_remake ; hns_bronx ; hns_assault_test ; ahl_monorail_fixed etc.

    pentru incepatori ca miscari de baza ar fi:

    Urcarea si coborarea rapida a scarii: W+a w+d si te uiti in sus pentru a urca si in jos pentru a cobora!
    WallBug:W+a W+d si te uiti in jos...mai poti sa faci si cu alte taste... a+s a+w s.a .
    LongJump: Iti iei avant puternic si dupa: Jump ; strafe ; strafe ; crouch.
    Bunnyhop: Jump ;strafe ;strafe ;jump .Recomandat sa faci cu mouse. "bind mwheelup +jump ;wait" ; "bind mwheeldown +jump ; wait"

      Data/ora curentă este: Dum Mai 19, 2024 11:00 pm