RZC.RO

Ne-am mutat pe www.rzc.ro

RZC.RO

Ne-am mutat pe www.rzc.ro
RZC.RO

Aici puteti pune o creatie uimitoare... Online11Aici puteti pune o creatie uimitoare... 0Yn7vVa uram Calduros Bine ati venit! Fii activ! Aici puteti pune o creatie uimitoare... 0Yn7vAici puteti pune o creatie uimitoare... Online11
Aici puteti pune o creatie uimitoare... Online11Aici puteti pune o creatie uimitoare... 0Yn7vCautam ServereCs 1.6 Aici puteti pune o creatie uimitoare... 0Yn7vAici puteti pune o creatie uimitoare... Online11 Aici puteti pune o creatie uimitoare... Online11Aici puteti pune o creatie uimitoare... 0Yn7vRecrutam ClanuriCs 1.6 Aici puteti pune o creatie uimitoare... 0Yn7vAici puteti pune o creatie uimitoare... Online11
Aici puteti pune o creatie uimitoare... Online11Aici puteti pune o creatie uimitoare... 0Yn7vSuntem in cautare de STAFF! Yahoo:Smoke_flash97Aici puteti pune o creatie uimitoare... 0Yn7vAici puteti pune o creatie uimitoare... Online11

    Aici puteti pune o creatie uimitoare...

    swaaaty
    swaaaty
    Membru Nou


    Mesaje : 83
    Puncte : 221
    Reputatie : 4
    Data de inscriere : 02/05/2012
    Varsta : 26
    Localizare : Bucuresti

    Aici puteti pune o creatie uimitoare... Empty Aici puteti pune o creatie uimitoare...

    Mesaj Scris de swaaaty Lun Mai 07, 2012 5:16 am

    In acest topic va rog sa postati cele mai inpresionante creatii propriI!!!(deci nu de pe net,cn nu respecta acest lucru creatia lui v-a ajunge la gunoi+nu mai are voie sa mai puna creatii pe acest forum timp de 2 luni) Exclamation
    As dori sa va spun un lucru mititel Aici puteti pune o creatie uimitoare... 364988687 :creatia ce-a mai reusita si ce-a mai buna dintre toate v-a fi rasplatita cu o surpriza!(poate un admin vedem noi Aici puteti pune o creatie uimitoare... 1071211947 )
    Deci, va rog sa nu faceti creatii aiurea deoarece cred caci c-am toti ar vrea admin nu?? Question
    Face-ti cele mai uimitoare creatii si cele mai frumoase!!(Puteti pune si o poza frumoasa langa ea Aici puteti pune o creatie uimitoare... 1071211947 Aici puteti pune o creatie uimitoare... 650269930 Aici puteti pune o creatie uimitoare... 364988687 ,poza poate fi luata de pe net,dar doar poza nu si creatia!!)"
    Vreau sa va reamintesc regulile pentru a face o creatie buna:
    -Nu aveti voie creatii de pe net!!>Mesajul la gunoi+nu are voie sa mai puna creatii timp de 2 luni!!
    -Nu faceti creatii aiurea!!
    -Nu vreau sa vad in creatii ca repetati 2 cuvinte intr-o propozitie!!>creatia nu va fi luata in considerare si va ajunge la gunoi(sa nu va ganditi sa schimbati mesajul sau sa-l modivicati!!Nu o sa mai aveti voie sa postati nici o creatie timp de 3 luni!!!! Exclamation
    -Nu aveti voie prescuratari EX:bn,cf,sal etc.;
    -Puteti pune o poza langa creatie.
    Vreau sa va mai spun ce o sa castigati daca faceti o creatie buna:un admin (poate,dar nu grad mare!!!!),un post mai mare pe forum si mai multe...
    As vrea ca pe acest topic sa postati creatiile!!
    Asa ca ganditi-va!! Exclamation Poate cine stie vei lua un premiu chiar tu Aici puteti pune o creatie uimitoare... 3524714939
    Spor la treaba!!

      Data/ora curentă este: Dum Mai 19, 2024 11:14 pm