RZC.RO

Ne-am mutat pe www.rzc.ro

RZC.RO

Ne-am mutat pe www.rzc.ro
RZC.RO

Vasile si lichidarea Online11Vasile si lichidarea 0Yn7vVa uram Calduros Bine ati venit! Fii activ! Vasile si lichidarea 0Yn7vVasile si lichidarea Online11
Vasile si lichidarea Online11Vasile si lichidarea 0Yn7vCautam ServereCs 1.6 Vasile si lichidarea 0Yn7vVasile si lichidarea Online11 Vasile si lichidarea Online11Vasile si lichidarea 0Yn7vRecrutam ClanuriCs 1.6 Vasile si lichidarea 0Yn7vVasile si lichidarea Online11
Vasile si lichidarea Online11Vasile si lichidarea 0Yn7vSuntem in cautare de STAFF! Yahoo:Smoke_flash97Vasile si lichidarea 0Yn7vVasile si lichidarea Online11

    Vasile si lichidarea

    NarciS
    NarciS
    Fondator
     Fondator


    Mesaje : 395
    Puncte : 1126
    Reputatie : 28
    Data de inscriere : 30/04/2012
    Varsta : 27
    Localizare : Alba-Iulia

    Vasile si lichidarea Empty Vasile si lichidarea

    Mesaj Scris de NarciS Vin Mai 29, 2015 12:11 am

    Ion se întâlnește cu Vasile și îi spune:
    – Mă Ioane, m-am întâlnit cu Maria și era tare supărată. Când am întrebat-o cine a supărat-o, mi-a spus că tu. Dar ce i-ai făcut mă?
    Vasile cu un glas foarte calm, îi răspunde:
    – Nimic grav, mă Ioane. Aseară când a venit la mine mi-a făcut avansuri iar eu am refuzat-o.
    – Mă dar fraier mai ești! Cum să refuzi o femeie așa bună ca Maria? Întreabă Ion foarte furios.
    Vasile foarte hotărât, îi răspunde:
    – Lasă mă Ioane că eu știu mai bine. Am mai pățit-o și la muncă. După avans, imediat a venit și lichidarea!

      Data/ora curentă este: Joi Mai 09, 2024 5:26 am