RZC.RO

Ne-am mutat pe www.rzc.ro

RZC.RO

Ne-am mutat pe www.rzc.ro
RZC.RO

Afaceristul si temperatura Online11Afaceristul si temperatura 0Yn7vVa uram Calduros Bine ati venit! Fii activ! Afaceristul si temperatura 0Yn7vAfaceristul si temperatura Online11
Afaceristul si temperatura Online11Afaceristul si temperatura 0Yn7vCautam ServereCs 1.6 Afaceristul si temperatura 0Yn7vAfaceristul si temperatura Online11 Afaceristul si temperatura Online11Afaceristul si temperatura 0Yn7vRecrutam ClanuriCs 1.6 Afaceristul si temperatura 0Yn7vAfaceristul si temperatura Online11
Afaceristul si temperatura Online11Afaceristul si temperatura 0Yn7vSuntem in cautare de STAFF! Yahoo:Smoke_flash97Afaceristul si temperatura 0Yn7vAfaceristul si temperatura Online11

    Afaceristul si temperatura

    NarciS
    NarciS
    Fondator
     Fondator


    Mesaje : 395
    Puncte : 1126
    Reputatie : 28
    Data de inscriere : 30/04/2012
    Varsta : 27
    Localizare : Alba-Iulia

    Afaceristul si temperatura Empty Afaceristul si temperatura

    Mesaj Scris de NarciS Vin Mai 29, 2015 12:09 am

    Un afacerist se internează în spital să își facă analizele. Având foarte mulți bani se purta foarte urât cu tot personalul spitalului, de la medici până la femeia de serviciu care făcea curat în salon.
    Într-o zi, vine o asistentă la el și îi spune:
    – Domnule, trebuie să vă iau temperatura, dar nu mai avem termometru oral așa că o să folosim unul rectal.
    Afaceristul se enervează și începe să înjure dar până la urmă se întoarce cu spatele. După ce îi bagă termometrul în fund, asistenta îi spune:
    – Am puțină treabă, mă întorc în cinci minute. Să nu te miști că revin imediat.
    Asistenta pleacă și lasă ușa la salon larg deschisă. Toată lumea care trecea prin fața salonului începea să râdă și să șușotească.
    Când vine doctorul, îl întreabă pe afacerist:
    – Ce se întâmplă aici?
    Afaceristul foarte nervos:
    – Să nu spui că nu ai mai văzut un om căruia i se ia temperatura!
    Doctorul foarte calm:
    – Sigur că am văzut, dar nu cu o garoafă înfiptă în fund!

      Data/ora curentă este: Dum Mai 19, 2024 8:38 pm