RZC.RO

Ne-am mutat pe www.rzc.ro

RZC.RO

Ne-am mutat pe www.rzc.ro
RZC.RO

Informatii R.P.G (Role Playing Games) Online11Informatii R.P.G (Role Playing Games) 0Yn7vVa uram Calduros Bine ati venit! Fii activ! Informatii R.P.G (Role Playing Games) 0Yn7vInformatii R.P.G (Role Playing Games) Online11
Informatii R.P.G (Role Playing Games) Online11Informatii R.P.G (Role Playing Games) 0Yn7vCautam ServereCs 1.6 Informatii R.P.G (Role Playing Games) 0Yn7vInformatii R.P.G (Role Playing Games) Online11 Informatii R.P.G (Role Playing Games) Online11Informatii R.P.G (Role Playing Games) 0Yn7vRecrutam ClanuriCs 1.6 Informatii R.P.G (Role Playing Games) 0Yn7vInformatii R.P.G (Role Playing Games) Online11
Informatii R.P.G (Role Playing Games) Online11Informatii R.P.G (Role Playing Games) 0Yn7vSuntem in cautare de STAFF! Yahoo:Smoke_flash97Informatii R.P.G (Role Playing Games) 0Yn7vInformatii R.P.G (Role Playing Games) Online11

    Informatii R.P.G (Role Playing Games)

    NarciS
    NarciS
    Fondator
     Fondator


    Mesaje : 395
    Puncte : 1126
    Reputatie : 28
    Data de inscriere : 30/04/2012
    Varsta : 27
    Localizare : Alba-Iulia

    Informatii R.P.G (Role Playing Games) Empty Informatii R.P.G (Role Playing Games)

    Mesaj Scris de NarciS Vin Mai 22, 2015 9:05 am

    Sunt multi Playeri sa zic asa,care nu stiu sa joace modul RPG,acest mic "tutorial" il ai scris si pe server atunci cand esti nou,dar pentru ca unii/unele nu citesc am postat aici.



    Cateva informatii Despre cum se joaca : Level,Payday,Job-uri

    Level si Payday




    Pe acest server ruleaza un mod Role – Play ( RPG ) unde trebuie sa faci level , il poti face in functie de cate ore stai ON-Line.

    La fiecare ora jucata pe server vei primi un RESPECT – POINT si o suma de bani care difera de la level la level , asadar la ora fixa este PAYDAY.

    Iti poti afla punctele de respect daca tastezi comanda : /stats

    Cand faci Punctele de Respect Necesare Pentru level tastezi : /buylevel ( vei plati si o suma de bani pentru cresterea level-ului )

    O alta comanda utila pe care poti sa o tastezi este : /help



    Job-uri



    Sunt 2 tipuri de Job-uri si anume : JOB secundar si JOB principal

    Iti poti alege un job secundar in joc daca te plimbi prin ambele orase LS si SF , le vezi marcate cu un „ i „

    Numele Job-urilor Secundare :

    Legale : Detective,Lawyer,

    Mechanic,Bodyguard,Car Dealer,Boxer,Paper Boy.

    Ilegale :

    Whore,Drugs Dealer,Car jacker,Arm Dealer.

    Dupa ce faci Level 3+ te poti indrepta catre un job principal numit si factiune.

    Poti fi invitat intr-o factiune daca faci topic pe forum ( [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] ) respectand cerintele si citind regulamentul Job-ului respectiv.

    Lista Job-urilor Principale : Police Departament ( lvl 7 ) , National Guard ( lvl 7 ) , FBI ( lvl 7 ) , Yakuza ( lvl 5 ) , La Cosa Nostra ( lvl 5 ) , Hitman ( lvl 5 ) , News Reporter ( lvl 3 ) , Medics/Firemans Departament ( lvl 3 ) , Taxi Company ( lvl 3 ) , , Bloods ( lvl 5 ) , Crips ( lvl 5 ), For More Adrenalina ( lvl 5 ), Tow Car Company ( lvl 5 ).


    NU EZITA sa dai /report pentru orice alta problema , iar admin-ul disponibil te va ajuta!

      Data/ora curentă este: Mier Mai 08, 2024 7:56 pm