RZC.RO

Ne-am mutat pe www.rzc.ro

RZC.RO

Ne-am mutat pe www.rzc.ro
RZC.RO

Addons clasic 2015 !  Online11Addons clasic 2015 !  0Yn7vVa uram Calduros Bine ati venit! Fii activ! Addons clasic 2015 !  0Yn7vAddons clasic 2015 !  Online11
Addons clasic 2015 !  Online11Addons clasic 2015 !  0Yn7vCautam ServereCs 1.6 Addons clasic 2015 !  0Yn7vAddons clasic 2015 !  Online11 Addons clasic 2015 !  Online11Addons clasic 2015 !  0Yn7vRecrutam ClanuriCs 1.6 Addons clasic 2015 !  0Yn7vAddons clasic 2015 !  Online11
Addons clasic 2015 !  Online11Addons clasic 2015 !  0Yn7vSuntem in cautare de STAFF! Yahoo:Smoke_flash97Addons clasic 2015 !  0Yn7vAddons clasic 2015 !  Online11

    Addons clasic 2015 !

    NarciS
    NarciS
    Fondator
     Fondator


    Mesaje : 395
    Puncte : 1126
    Reputatie : 28
    Data de inscriere : 30/04/2012
    Varsta : 27
    Localizare : Alba-Iulia

    Addons clasic 2015 !  Empty Addons clasic 2015 !

    Mesaj Scris de NarciS Lun Mai 18, 2015 2:06 pm

    Descriere: Este un addons creeat de mine pe parcursul timpului 1 decembrie 2014 - acum până prin 1 februarie 2015, este un addons clasic frumuşel fără buguri, fără lag. Este destul de colorat, are statsx colorat, votemap colorat, aproape tot colorat.
    L-am postat din cauză că un coleg, a dat addonsul fără permisiunea mea cuiva şi ăla a dat altcuiva şi el pur şi simplu a înlocuit tot la .sma cu numele lui. Deşii încă se mai văd unele reclame la serverul meu, m-am decis totuşi să las addonsul să afle cu toţii că eu am muncit la acest addons şi nu acei oameni infantili.

    Autor: Marius. #
    Descarcare:
    Code:
    [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]


    Pluginuri:

    swear.amxx - înlocuieşte limbajul vulgar, reclamele cu ceea ce veţi pune dvs. în replacements.ini din configs.
    admin_freelook.amxx - adminul poate sta pe orice player.
    admin_spec_esp.amxx - plugin care ajută adminul de a identifica de cele mai multe ori un codat [ cu wall ]
    admins_activity.amxx - vă ajută să vedeţi activitatea unui admin [ o să aveţi în data admins_activity.txt toate logurile cu comenzile date ]
    afkbombtransfer.amxx - dacă un player este afk şi are bomba, aceasta îi va fi dusă altuia.
    amx_t_ct_spec.amxx - cu comenzile amx_t, amx_ct şi amx_spec veţi putea muta mai uşor playerii.
    resetscore.amxx - resetează scorul.
    amx_who.amxx - vedeţi toţi adminii cu aplicarea comenzii amx_who în consolă.
    ad_manager.amxx - vestitul plugin ad_manager, cu ajutorul căruia în advertisments.ini puneţi ce mesaj vreţi să se vadă pe server.
    amx_lastip.amxx - dacă iasă un player şi doriţi să-i aflaţi ip prin comanda amx_last o să îl aflaţi simplu şi uşor.
    pingfaker.amxx - înlocuieşte pingul mare cu unul fals.
    c4timer.amxx - arată timpul până la explozie.
    advanced_blind.amxx - un blind cu mesaje noi.
    last_maps.amxx - puteţi vedea ultimele mape pe server prin aplicarea comenzii: /harti
    preturi_ranguri_motd.amxx - dacă scrieţi pe server /preturi vi se va deschide un motd cu preţurile gradelor de admin, setate din ftp, din configs din: preturi_ranguri_motd.html
    semiclip.amxx - puteţi trece prin coechipieri
    VIP.amxx - vestitul plugin VIP clasic, eu am băgat şi câte o atribuţie nouă Addons clasic 2015 !  Icon_smile pe lângă m4a1+ deagle şi ak47 ..
    mesajehud.amxx - apar mesaje în hud pe server.
    realnadedrops.amxx - grenăzile, rămân pe jos după deces.
    backweapons.amxx - armele care le aveţi în posesie, vă vor sta pe spate.
    auto_join_on_connect.amxx - când intraţi pe server feţi fi mutaţi direct la o echipă [ este setat pe random ]
    amx_pa.amxx - un plugin gen destroy, dar acesta dă şi ban.
    quit.amxx - scoate playerul din cs.
    autorround.amxx - se dă restart la server automat după prima rundă, cu un mesaj colorat.
    Hook.amxx - plugin atribuit vipului. e editat încât să u aducă neplăceri în timpul jocului, este editat să fie folosit doar de către cei ce au flagul 'bit' adică doar de VIP-i. Ştiu că mulţi veţi comenta pe acest plugin dar acest plugin mi-a adus playeri donatori Addons clasic 2015 !  Icon_smile.
    amx_slayteam.amxx - cu această comandă puteţi da slay unei echipe întregi.
    amx_ss.amxx - puteţi facess unui jucător
    advanced_gag.amxx - gag colorat, fără bug ! Addons clasic 2015 !  Icon_smile
    amx_exterminate.amxx - exterminate, e plugin gen destroy
    extreme_bancfg2.amxx - plugin amx_bancfg care dă ban pe cfg Addons clasic 2015 !  Icon_haha
    rang_admin_chat.amxx - apare rangul adminului în faţa numelui
    ptb.amxx - împarte echipele în mod egal
    timeleft.amxx - timeleft colorat.
    nextmap.amxx - nextmap colorat.
    center_msg.amxx - mesaj colorat în centru sus.
    amx_parachute.amxx - paraşută care nu necesită model, va fi invizibilă.
    simple_no_team_flash.amxx - cei din echipă nu vor primii flash.
    allow_roundfinish.amxx - dacă se gată timpul în timpul unei runde, mapa rămâne până se sfârşeşte aceea rundă.



    Poze: | Ascunde codul
    Quote:
    Addons clasic 2015 !  W0fwDat - Pluginul HOOK care poate fi folosit doar de către playerii VIP [ cei cu flagul bit ]
    Addons clasic 2015 !  FbftyPx - motd care apare la comanda /vreauvip pe chat.
    Addons clasic 2015 !  PDEYNzW - ceea ce mai conţine pluginul VIP
    Addons clasic 2015 !  KEst1pR - motd care apare la comanda /preturi pe chat.
    Addons clasic 2015 !  RyOPNxm - rangul adminului apare în faţa lui.
    Addons clasic 2015 !  TuuXcKo - gen această comandă colorată este şi: amx_kick, amx_votemap, amx_banip [cele default ] + multe altele.

    Aştept păreri de bine şi de rele Addons clasic 2015 !  Icon_smile. Dacă aveţi probleme nu ezitaţi să le puneţi aici. Addonsul e testat şi merge perfect.

      Data/ora curentă este: Lun Mai 20, 2024 1:33 am