RZC.RO

Ne-am mutat pe www.rzc.ro

RZC.RO

Ne-am mutat pe www.rzc.ro
RZC.RO

Bula merge sa isi faca buletinul Online11Bula merge sa isi faca buletinul 0Yn7vVa uram Calduros Bine ati venit! Fii activ! Bula merge sa isi faca buletinul 0Yn7vBula merge sa isi faca buletinul Online11
Bula merge sa isi faca buletinul Online11Bula merge sa isi faca buletinul 0Yn7vCautam ServereCs 1.6 Bula merge sa isi faca buletinul 0Yn7vBula merge sa isi faca buletinul Online11 Bula merge sa isi faca buletinul Online11Bula merge sa isi faca buletinul 0Yn7vRecrutam ClanuriCs 1.6 Bula merge sa isi faca buletinul 0Yn7vBula merge sa isi faca buletinul Online11
Bula merge sa isi faca buletinul Online11Bula merge sa isi faca buletinul 0Yn7vSuntem in cautare de STAFF! Yahoo:Smoke_flash97Bula merge sa isi faca buletinul 0Yn7vBula merge sa isi faca buletinul Online11

    Bula merge sa isi faca buletinul

    *AngeL*
    *AngeL*
    Membru Nou


    Mesaje : 58
    Puncte : 68
    Reputatie : 0
    Data de inscriere : 07/07/2012

    Bula merge sa isi faca buletinul Empty Bula merge sa isi faca buletinul

    Mesaj Scris de *AngeL* Lun Iul 09, 2012 3:39 am

    Merge bula intr-o dimineata ca sa isi faca buletinul. Cand ajunge acolo preda actele lui si completeaza dupa aceea caserita il trimite la facut poza. Cand ajunge Bula vede ca e liber inauntru si intra. Sta acolo 10 minute isi face poza si iese afara. Merge inapoi la caserita ca ii spuna niste date pentru buletin:
    Caserita: Numele ?
    Bula: Bula
    Caserita: Varsta ?
    Bula: 14 ani
    Caserita: Sex ?
    Bula: De 3 ori pe zi in zilele lucratoare ,sambata si duminica liber

      Data/ora curentă este: Dum Mai 19, 2024 7:10 pm