RZC.RO

Ne-am mutat pe www.rzc.ro

RZC.RO

Ne-am mutat pe www.rzc.ro
RZC.RO

[GHID]Cum sa modifici un client Online11[GHID]Cum sa modifici un client 0Yn7vVa uram Calduros Bine ati venit! Fii activ! [GHID]Cum sa modifici un client 0Yn7v[GHID]Cum sa modifici un client Online11
[GHID]Cum sa modifici un client Online11[GHID]Cum sa modifici un client 0Yn7vCautam ServereCs 1.6 [GHID]Cum sa modifici un client 0Yn7v[GHID]Cum sa modifici un client Online11 [GHID]Cum sa modifici un client Online11[GHID]Cum sa modifici un client 0Yn7vRecrutam ClanuriCs 1.6 [GHID]Cum sa modifici un client 0Yn7v[GHID]Cum sa modifici un client Online11
[GHID]Cum sa modifici un client Online11[GHID]Cum sa modifici un client 0Yn7vSuntem in cautare de STAFF! Yahoo:Smoke_flash97[GHID]Cum sa modifici un client 0Yn7v[GHID]Cum sa modifici un client Online11

2 participanți

    [GHID]Cum sa modifici un client

    NarciS
    NarciS
    Fondator
     Fondator


    Mesaje : 395
    Puncte : 1126
    Reputatie : 28
    Data de inscriere : 30/04/2012
    Varsta : 27
    Localizare : Alba-Iulia

    [GHID]Cum sa modifici un client Empty [GHID]Cum sa modifici un client

    Mesaj Scris de NarciS Lun Iun 18, 2012 7:18 am

    Incepem sursa: inforge tradus de mine
    Modificare Karma
    Ducetiva in:
    Cod: Selectaţi totclient/locale/de/ [sau it , sau hongkongDeschideti fileul locale_game.txt si modificati campurile cum va place de la PVP_LEVEL0 la PVPLEVEL8
    [GHID]Cum sa modifici un client Spacer[GHID]Cum sa modifici un client Ere
    Modificare Cal
    Puteti calari si fierarul sau ce npc doriti cu acest ghid !
    Intrati in:
    Cod: Selectaţi totclient/npclistAcu in locul lui pony si horse puneti npcul pe care vreti sal calariti
    [GHID]Cum sa modifici un client Spacer[GHID]Cum sa modifici un client Rgr
    Schimba muzica client
    Intrati in:
    Cod: Selectaţi totclient/BGMSi inlocuiti muzica cu aia pe care o vreti [da sa aiba acelasi nume]
    Modificare Texte Login Client
    Intrati in:
    Cod: Selectaţi totclient/locale/de (sau it sau hongkong)Deschideti fisierul locale_game
    Ducetiva jos pana gasiti LOGIN_
    De aici modificati cum va place mai mult
    [GHID]Cum sa modifici un client Spacer[GHID]Cum sa modifici un client 1ergrg
    Modificare informatii personaje
    Intrati in:
    Cod: Selectaţi totclient/locale/de (it sau hongkong)Deschideti fisierele:
    Cod: Selectaţi totjobdesc_shaman
    jobdesc_sura
    jobdesc_warrior
    jobdesc_ninjaSi modificatile continutul cum va place
    Schimbare Nume Client
    Intrati in:
    Cod: Selectaţi totclient/locale.pySi modificati APP_TITLE [Numele la client]
    [GHID]Cum sa modifici un client Spacer[GHID]Cum sa modifici un client Kjhgfd
    Schimbare Nume Channel
    Intrati in:
    Cod: Selectaţi totclient/serverinfo.pySi modificati server info cum va place..[atentie urmatoarea imagine pe care o vedeti nu o sa fie ca fisierele voastre]
    [GHID]Cum sa modifici un client Spacer[GHID]Cum sa modifici un client Mnhy
    Schimbare Pozitie Login
    intrati in:
    Cod: Selectaţi totclient/locale/de/uiDeschideti loginwindow.py si modificati cum va place
    [GHID]Cum sa modifici un client Spacer[GHID]Cum sa modifici un client Barrasopra
    Tutorial Terminat ! Se accepta Thanks/Multumesc/Degetu sus ! [GHID]Cum sa modifici un client 113
    *AngeL*
    *AngeL*
    Membru Nou


    Mesaje : 58
    Puncte : 68
    Reputatie : 0
    Data de inscriere : 07/07/2012

    [GHID]Cum sa modifici un client Empty Re: [GHID]Cum sa modifici un client

    Mesaj Scris de *AngeL* Lun Iul 09, 2012 4:03 am

    Multumesc ca ai postat !

      Data/ora curentă este: Lun Mai 20, 2024 1:48 am