RZC.RO

Ne-am mutat pe www.rzc.ro

RZC.RO

Ne-am mutat pe www.rzc.ro
RZC.RO

  ~Xpand Metin2~ [PvP Classic]{Topic Original + Mai amănunţit} Online11  ~Xpand Metin2~ [PvP Classic]{Topic Original + Mai amănunţit} 0Yn7vVa uram Calduros Bine ati venit! Fii activ!   ~Xpand Metin2~ [PvP Classic]{Topic Original + Mai amănunţit} 0Yn7v  ~Xpand Metin2~ [PvP Classic]{Topic Original + Mai amănunţit} Online11
  ~Xpand Metin2~ [PvP Classic]{Topic Original + Mai amănunţit} Online11  ~Xpand Metin2~ [PvP Classic]{Topic Original + Mai amănunţit} 0Yn7vCautam ServereCs 1.6   ~Xpand Metin2~ [PvP Classic]{Topic Original + Mai amănunţit} 0Yn7v  ~Xpand Metin2~ [PvP Classic]{Topic Original + Mai amănunţit} Online11   ~Xpand Metin2~ [PvP Classic]{Topic Original + Mai amănunţit} Online11  ~Xpand Metin2~ [PvP Classic]{Topic Original + Mai amănunţit} 0Yn7vRecrutam ClanuriCs 1.6   ~Xpand Metin2~ [PvP Classic]{Topic Original + Mai amănunţit} 0Yn7v  ~Xpand Metin2~ [PvP Classic]{Topic Original + Mai amănunţit} Online11
  ~Xpand Metin2~ [PvP Classic]{Topic Original + Mai amănunţit} Online11  ~Xpand Metin2~ [PvP Classic]{Topic Original + Mai amănunţit} 0Yn7vSuntem in cautare de STAFF! Yahoo:Smoke_flash97  ~Xpand Metin2~ [PvP Classic]{Topic Original + Mai amănunţit} 0Yn7v  ~Xpand Metin2~ [PvP Classic]{Topic Original + Mai amănunţit} Online11

4 participanți

    ~Xpand Metin2~ [PvP Classic]{Topic Original + Mai amănunţit}

    NarciS
    NarciS
    Fondator
     Fondator


    Mesaje : 395
    Puncte : 1126
    Reputatie : 28
    Data de inscriere : 30/04/2012
    Varsta : 27
    Localizare : Alba-Iulia

      ~Xpand Metin2~ [PvP Classic]{Topic Original + Mai amănunţit} Empty ~Xpand Metin2~ [PvP Classic]{Topic Original + Mai amănunţit}

    Mesaj Scris de NarciS Lun Iun 18, 2012 7:03 am

    Nume Server: Xpand Metin2;

    Server Status:ONLINE;
    MC / IP:xpandmt2.servegame.com;

    Rate:PvP Classic
    Experienta:PvP Classic
    Yang:PvP Classic
    Obiecte:PvP Classic
    Fierar:100%
    Timp Online:În timpul săptăminii de la 14:30 -> 11 noaptea;În timpul vacanţei de la 9 până pe la 1 noaptea !
    Buguri rezolvate:Toate;Dacă găsiţi vre-un bug vă rugăm raportaţi-l la [GM]Bubbless / [GF]Syncr0n;
    Regat recomandat:Albastru până îl vom popula,Roşu,Galben;
    Forum:Nu avem momentan;

    Site: xpandmt2.servegame.com (Dacă scrieţi cu www o să vă dea Eroare);
    Client & Luncher: Recomand client by xxxone v1 sau orice alt client;

    Video:O să facem;
    Poze:O să facem Video;


    Descriere:Este un server PvP Classic făcut pentru a vă distra cu prieteni / rude.La început primiţi lv. 74 şi 1kkk.
    Negustorul de armuri: -Armura de 42,de 54,DGA,Oţel;
    Negustorul de arme: -Armele de 65 pentru toate caracterele + Cele de 75;
    Pescar: -Taurile(Pătrundere +20,Valoare atac +120,Apărare + 200,Viteza atac +8,Magie + 20) ATENŢIE:Taurile NU cad fix !
    -Critice / Pătrunzătoare;
    -Amulete;
    -Diverse (Mantii,mantia evadatului,înălbitor etc.);
    -Costum de nunţa (Femeie,Bărbat);
    General Store Event: - Apa Mong,Finisaje,Carte de cal armat;
    Negustoarea de diverse: -Licori de atac respectiv viteză a câte 200 fiecare;
    -Bonusuri de adăugare respectiv schimbare a câte 200;
    -Licori de PV şi MP a câte 200
    -Bless,Metal
    Pietre de pus pe armură şi pe armă +6;
    -Diverse.
    -> Tyrax vă face armurile posedate pentru toate rasele +9 respectiv armele de 65.Rata de a vă face un item la Tyrax este de 100%;
    ->Judy:Vă
    dă Marmură şi strategie;Pagina 2;De la ea puteţi să achiziţionaţi calul
    de lv 21;De la ea mergeţi la Evenimentul OX;Aveţi si un Teleporter tot
    la Judy pentru a vizita celelalte regate respectiv mape.
    ->Tiffiny:-Vă dă Skilluri P respectiv G;Rank Pozitiv / Negativ şi Permis pentru cal
    De
    asemenea,există un NPC numit Level şi bani,de la care puteţi creşte
    respectiv înbogăţi,sau dacă vă este lene,cereţi lv. GM-ului sau lui
    [GF]Syncr0n.
    ->Gardieni   ~Xpand Metin2~ [PvP Classic]{Topic Original + Mai amănunţit} 65De la ei vă luaţi skillurile şi freză;
    Bonusurile sunt strict pentru PvP Classic !
    Vă rog fără posturi gen :"Praf","Dă-i foc","Staff incompetent"-> Serverul este la început !
    paulbossvl
    paulbossvl
    Membru Nou


    Mesaje : 83
    Puncte : 97
    Reputatie : 0
    Data de inscriere : 05/07/2012

      ~Xpand Metin2~ [PvP Classic]{Topic Original + Mai amănunţit} Empty Re: ~Xpand Metin2~ [PvP Classic]{Topic Original + Mai amănunţit}

    Mesaj Scris de paulbossvl Vin Iul 06, 2012 8:46 am

    frumos
    ariciu
    ariciu
    Membru Nou


    Mesaje : 58
    Puncte : 106
    Reputatie : 0
    Data de inscriere : 07/07/2012
    Varsta : 35

      ~Xpand Metin2~ [PvP Classic]{Topic Original + Mai amănunţit} Empty Re: ~Xpand Metin2~ [PvP Classic]{Topic Original + Mai amănunţit}

    Mesaj Scris de ariciu Sam Iul 07, 2012 1:49 am

    asta nu e realu xpandmt2,dar merge
    *AngeL*
    *AngeL*
    Membru Nou


    Mesaje : 58
    Puncte : 68
    Reputatie : 0
    Data de inscriere : 07/07/2012

      ~Xpand Metin2~ [PvP Classic]{Topic Original + Mai amănunţit} Empty Re: ~Xpand Metin2~ [PvP Classic]{Topic Original + Mai amănunţit}

    Mesaj Scris de *AngeL* Lun Iul 09, 2012 4:09 am

    Multumesc ca ai postat !

    Continut sponsorizat


      ~Xpand Metin2~ [PvP Classic]{Topic Original + Mai amănunţit} Empty Re: ~Xpand Metin2~ [PvP Classic]{Topic Original + Mai amănunţit}

    Mesaj Scris de Continut sponsorizat


      Data/ora curentă este: Lun Mai 20, 2024 12:10 am