RZC.RO

Ne-am mutat pe www.rzc.ro

RZC.RO

Ne-am mutat pe www.rzc.ro
RZC.RO

 Addons ZM [AMXMODX] 4.0 [RESPAWN][NEW]  Online11 Addons ZM [AMXMODX] 4.0 [RESPAWN][NEW]  0Yn7vVa uram Calduros Bine ati venit! Fii activ!  Addons ZM [AMXMODX] 4.0 [RESPAWN][NEW]  0Yn7v Addons ZM [AMXMODX] 4.0 [RESPAWN][NEW]  Online11
 Addons ZM [AMXMODX] 4.0 [RESPAWN][NEW]  Online11 Addons ZM [AMXMODX] 4.0 [RESPAWN][NEW]  0Yn7vCautam ServereCs 1.6  Addons ZM [AMXMODX] 4.0 [RESPAWN][NEW]  0Yn7v Addons ZM [AMXMODX] 4.0 [RESPAWN][NEW]  Online11  Addons ZM [AMXMODX] 4.0 [RESPAWN][NEW]  Online11 Addons ZM [AMXMODX] 4.0 [RESPAWN][NEW]  0Yn7vRecrutam ClanuriCs 1.6  Addons ZM [AMXMODX] 4.0 [RESPAWN][NEW]  0Yn7v Addons ZM [AMXMODX] 4.0 [RESPAWN][NEW]  Online11
 Addons ZM [AMXMODX] 4.0 [RESPAWN][NEW]  Online11 Addons ZM [AMXMODX] 4.0 [RESPAWN][NEW]  0Yn7vSuntem in cautare de STAFF! Yahoo:Smoke_flash97 Addons ZM [AMXMODX] 4.0 [RESPAWN][NEW]  0Yn7v Addons ZM [AMXMODX] 4.0 [RESPAWN][NEW]  Online11

2 participanți

    Addons ZM [AMXMODX] 4.0 [RESPAWN][NEW]

    NarciS
    NarciS
    Fondator
     Fondator


    Mesaje : 395
    Puncte : 1126
    Reputatie : 28
    Data de inscriere : 30/04/2012
    Varsta : 27
    Localizare : Alba-Iulia

     Addons ZM [AMXMODX] 4.0 [RESPAWN][NEW]  Empty Addons ZM [AMXMODX] 4.0 [RESPAWN][NEW]

    Mesaj Scris de NarciS Mier Mai 30, 2012 10:49 am

    Descriere:
    Addons de tip ZM (Zombie Infection) Biohazard

    [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] Autor::edy
    [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] Versiune: 4.0
    [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] Descarcare: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]


    Contine:
    [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] AmxModx 1.8.1
    [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] Dproto 0.4.8
    [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] Metamod 1.19

    Pluginuri Biohazard

    biohazard.amxx - Pluginul de baza
    byo_eyecandy.amxx - Semnul toxic in stanga ecranului (Rosu cand esti zombie, verde cand esti om, luceste inainte de infectie)
    bio_painsounds2_lite.amxx - Sunete mai frumoase pentru zombie

    Pluginuri
    countdown_fix.amxx - Numaratoare inversa pana la infectie (sunete personalizate, le gasiti in sound/fvox)
    mss.amxx - Mesaje colorate in chat (modificati din scripting/mss.sma)
    hpk.amxx - Da kick la cei cu lag mai mare de 90
    lasermine_023.amxx - Lasere. Fara BUG-uri , nu se poate folosi CFG pentru a pune mai multe
    amx_parachute.amxx - Parasuta gratuita pentru toti
    admin_freelook.amxx - Permite adminului sa se uite peste toti jucatorii
    join_ip.amxx - Arata IP, Tara, si daca are STEAM cand se conecteaza cineva
    lastround.amxx - Lasa runda sa se termine, si apoi schimba harta
    gmsentryguns.amxx - Mitraliere. Pot fi puse doar de oameni si trag doar in Zombie
    connect_exec.amxx - Executa niste comenzi la conectarea jucatorului (modificati din configs/exec_list)
    frostnades.amxx - Grenada care inghiata doar zombii
    stuck.amxx - Te deblochiaza in cazul in care te blochiezi in lasere
    admin_lvl_connect.amxx - Cand intra un admin anunta + sunet
    destroy.amxx - Strica CS-ul jucatorului + poza + ban
    showndead_bug_fix.amxx - Fixeaza bug-ul DEAD (Jucatorii fara lag cu statusul DEAD)
    advanced_gag.amxx
    - Cand un jucator injura i cenzureaza mesajul cu stelute si ii da GAG
    pentru 10 minute (lista de cuvinte interzise se afla in
    configs/gag_words)
    admin_color_chat.amxx - Adminul scrie cu verde

    Clase de ZM

    [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] Slum - Viata 170
    [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] Stalker - Viata 120
    [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] Hulk - Viata 200
    [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] Leaper - Viata 130
    [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] Gonome - Viata 150
    [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] Alien - Viata 500
    [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] Ultimate Big Zombie - Viata 10000
    [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] Smoker Zombie - Viata 800
    [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] Crow Zombie - Viata 600

    Comenzi in chat

    [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] /lm - Cumperi o mina laser
    [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] /info - Informatii despre biohazard
    [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] sentryhelp - Informatii despre Mitraliere
    [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] /class - Selectezi clasa de zombie

    Info
    [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] Am lasat toate SMA-urile de la pluginuri astfel incat sa le modificati
    [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] Addons-ul merge pe serverul meu fara nici o eroare
    [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] Aveti [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] un server.cfg cu setarile complete
    [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] E primul meu addons deci nu ma astept sa fie prea reusit  Addons ZM [AMXMODX] 4.0 [RESPAWN][NEW]  Icon_biggrin
    [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] Modificati scripting/mss.sma cu mesajele dorite de voi apoi compilatil  Addons ZM [AMXMODX] 4.0 [RESPAWN][NEW]  Icon_biggrin
    EmTySoOul
    EmTySoOul
    Membru Nou


    Mesaje : 45
    Puncte : 47
    Reputatie : 0
    Data de inscriere : 31/07/2012

     Addons ZM [AMXMODX] 4.0 [RESPAWN][NEW]  Empty Re: Addons ZM [AMXMODX] 4.0 [RESPAWN][NEW]

    Mesaj Scris de EmTySoOul Mier Aug 01, 2012 11:43 am

    Imi place ms!

      Data/ora curentă este: Lun Mai 20, 2024 12:11 am