RZC.RO

Ne-am mutat pe www.rzc.ro

RZC.RO

Ne-am mutat pe www.rzc.ro
RZC.RO

Despre Chuck Norris – partea a 3-a Online11Despre Chuck Norris – partea a 3-a 0Yn7vVa uram Calduros Bine ati venit! Fii activ! Despre Chuck Norris – partea a 3-a 0Yn7vDespre Chuck Norris – partea a 3-a Online11
Despre Chuck Norris – partea a 3-a Online11Despre Chuck Norris – partea a 3-a 0Yn7vCautam ServereCs 1.6 Despre Chuck Norris – partea a 3-a 0Yn7vDespre Chuck Norris – partea a 3-a Online11 Despre Chuck Norris – partea a 3-a Online11Despre Chuck Norris – partea a 3-a 0Yn7vRecrutam ClanuriCs 1.6 Despre Chuck Norris – partea a 3-a 0Yn7vDespre Chuck Norris – partea a 3-a Online11
Despre Chuck Norris – partea a 3-a Online11Despre Chuck Norris – partea a 3-a 0Yn7vSuntem in cautare de STAFF! Yahoo:Smoke_flash97Despre Chuck Norris – partea a 3-a 0Yn7vDespre Chuck Norris – partea a 3-a Online11

2 participanți

    Despre Chuck Norris – partea a 3-a

    NarciS
    NarciS
    Fondator
     Fondator


    Mesaje : 395
    Puncte : 1126
    Reputatie : 28
    Data de inscriere : 30/04/2012
    Varsta : 27
    Localizare : Alba-Iulia

    Despre Chuck Norris – partea a 3-a Empty Despre Chuck Norris – partea a 3-a

    Mesaj Scris de NarciS Sam Mai 26, 2012 11:19 am

    Mai eşti… sau ai dat ochii cu Chuck Norris?

    Mori de râs? Atunci e Chuck Norris.

    Un rechin a vrut să îl atace pe Chuck Norris – a murit înecat.

    Nu exista bombă atomică… E doar Chuck Norris când se aruncă din avion fără paraşută.

    Chuck Norris s-a bătut cu Superman. Nu se ştie cine a câştigat, dar
    perdantul a trebuit să poarte chiloţii pe deasupra pantalonilor.

    Ştii de ce plâng copiii la naştere? Pentru că ştiu că vor trăi într-o lume cu Chuck Norris.

    De ce purtau pilotii kamikaze casca? Le era frica de Chuck Norris!

    Casa lui Chuck Norris nu are uşi sau ferestre, are numai ziduri prin care acesta trece.

    Când vrea Chuck Norris să doneze sânge, el nu cere seringa, el cere un shotgun şi câteva zeci de buchete de flori.
    paulbossvl
    paulbossvl
    Membru Nou


    Mesaje : 83
    Puncte : 97
    Reputatie : 0
    Data de inscriere : 05/07/2012

    Despre Chuck Norris – partea a 3-a Empty Re: Despre Chuck Norris – partea a 3-a

    Mesaj Scris de paulbossvl Joi Iul 05, 2012 11:49 pm

    Laughing))))

      Data/ora curentă este: Dum Mai 19, 2024 8:21 pm